Cennik

 

Cennik dostępny w rejestracji. Dzięki współpracy z serwisem Mediraty istnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty .     emediraty

Cena za usługę stomatologiczną stanowi zawsze indywidualną cenę zabiegu, ponieważ każdy przypadek leczenia wymaga innych rozwiązań i zastosowania odmiennych technologii. W moim  gabinecie oferuję bardzo szeroki zakres usług, przy zastosowaniu bardzo nowoczesnych metod i najnowszych materiałów.

Standardem gabinetu  A-DENT  jest każdorazowo określenie i przedstawienie, możliwie w sposób bardzo dokładny optymalnego toku leczenia oraz jego kosztów.

Aby określić koszt leczenia zapraszamy na wizytę konsultacyjną, na której lekarz uwzględniając Państwa oczekiwania, zaproponuje możliwy zakres leczenia oraz jego koszt. Pozwoli to Państwu nie tylko swobodnie podjąć decyzję o kontynuowaniu leczenia, ale również umożliwi poznanie naszego gabinetu i możliwości leczenia.

. Wszystkie dostępne usługi i procedury podlegają opłatom zgodnie z cennikiem usług stomatologicznych, który znajduje się w recepcji gabinetu A-dent i jest dostępny do wglądu dla wszystkich pacjentów.

Dla Państwa wygody jest możliwość uregulowania należności gotówką lub kartą płatniczą.